özel ilgi anaokulu

esenler anaokulu

esenlerde anaokulu

esenlerde ki anaokulları

esenlerde anaokulları

esenlerde çocuk kreşi

esenlerde çocuk eğitimi

esenler anaokulları

esenlerde kreş

Hizmet Anlayışımız

Okulumuzun tüm bölümleri 2-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiştir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, oyun parkında oyuncaklar, yemekhane ve yaş gruplarına göre tuvaletler vardır.

Beslenme

Çocuklarımızın büyümesinde ve gelişmesinde beslenme en önemli yeri teşkil etmektedir. Sağlıklı olmanın temelini dengeli beslenme, dengeli beslenmenin temelini de protein, karbonhidrat, vitamin-mineral ve yağları dengeli olarak içeren beslenme programları oluşturmaktadır. Yemeklerimiz okul mutfağımızda hijyenik koşullarda günlük olarak hazırlanmaktadır. Dengeli beslenme ilkelerine uygun olarak hazırlanan yemek menüleri her ay periyodik olarak yenilenmekte ve velilerimize gönderilmektedir. Sağlıklı beslenmeleri sağlanan çocuklarımız, aktif eğitim programımız kapsamında besin inceleme ve pişirme etkinliği ile doğru ve dengeli beslenmeyi öğrenmektedir. Tüm yiyeceklerimiz Şile ve Tekirdağ bölgesinden doğal olarak getirilmektedir.

Temizlik

Önce temizlik ve steril bir ortam. Sterilizasyon özel ve hijyenik malzemelerle yapılmaktadır. Bütün oyuncaklar ve materyaller haftada bir gün dezenfekte edilmektedir. Özellikle tuvalet temizliği ve dezenfektesi günde en az üç defa yapılmaktadır. Hijyenik bir ortam için binamızın zeminleri ahşap ve seramik yer döşemesi ile kaplıdır.

İletişim

Gün içinde çocuğunuz hakkında bilgi almak için okulumuzu arayıp öğretmeniyle görüşebilirsiniz.
Not: Görüşmelerin uyku saatleri içinde olmaması çalışma düzeninin ve eğitim ortamının bozulmaması, aksamaması açısından önemlidir.

Personel

Okulumuzda sınıflar yaş gruplarına göre ayrılır. Her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve bir yardımcı öğretmeni vardır. Servis öğretmeni ve yardımcı öğretmenler dahil tüm öğretmen kadromuz çocuk gelişimi ve eğitimi okul öncesi öğretmenliği mezunudur. Servis öğretmeni, aşçı, temizlik personeli ve servis şoförümüz okulumuzun kendi bünyesinde bulunan çalışanlardır.

Servis & Güvenlik

Okulumuzun kendi servis aracı, kadrolu servis öğretmenimiz ve kadrolu servis şoförümüz ile önceden belirlenen saatlerde, öğrencilerimizi evinizin kapısından teslim alınıp, kapınıza bırakılır. İstanbul Büyükşehir Ulaşım Koordinasyon Merkezi servis araçları yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan servis aracımız öğrencilerimize lüks ve emniyetli bir servis hizmeti vermektedir.

Önemli hatırlatma: Öğrencilerimiz daha önceden belirlenmiş kişiler dışında veli onayı olmadan kesinlikle başka bir kişiye teslim edilmez